Zaawansowane
Dodaj firmę
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowy wpis firmy, z możliwością dołączenia loga firmy, możesz tego dokonać w serwisie Ibiznesu.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować firmę na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Dodatkowo we wpisie promowanych umieścisz wszystkie istone informacje o firmie. Cennik wpisu promowanego o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Wpis PROMOWANY – dzięku wpisowi promowanemy zaprezentujesz pełną ofertę firmy. Umieścisz w serwisie opis, produkty, zdjęcia produktów. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżniony poprzez niebieską ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z mozliwością przedłużenia lub po roku zmieni się w wpis zwykły.


Cena wpisu – 430 zł brutto 
 

Jak zapłacić za wpis promowany w naszym katalogu?

 

Katalog firm Ibiznesu.pl umożliwia wygodne płatności smsowe, online i PayPal

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),

Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Aktualności
więcej aktualności
Reklama